Hakkımızda

Sunbright dünyamıza hoş geldiniz! Sizi bereketli topraklarımızın sağlıklı lezzetleriyle tanıştırmak istiyoruz. Sağlıklı beslenmenizin önemine inanıyor ve bu yaşam tarzının özünde de bedenimize hak ettiği besinleri vermenin olduğunu düşünüyoruz.

‘Sağlığınız, Varlığımız!’ mottosu ile ilerliyoruz. Güvenilir iş ortaklarımız ile doğal ve lezzetli ürünler sunarak daha sağlıklı toplumlar için çalışıyoruz. Sunbright ürünleriyle tanıştığınızda kendinizi şanslı ve mutlu hissetmenizi istiyoruz. Ürünlerimiz doğal olmayan, şeker veya herhangi bir koruyucu madde içermezler. Organik tedarik zinciri süreci çiftçilerin elinde başlar ve tarladaki emekleriyle büyür.

Sunbright; mevcut profesyonel, kurumsal deneyim üzerine beslenmenin önemini dikkate alarak doğal ve organik gıdaların tüketici ile buluşması için kuruldu. Ürünlerimiz ailelerimiz ve arkadaşlarımız tarafından da tüketilmekte ve beğenilmekte olup bütünlük bizim için önemlidir. Kurutma sürecimiz konusunda tamamen şeffafız ve kaliteli meyveyi en saf haliyle kullanarak geleneklerimize bağlı kalmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin tarih boyunca ideal iklimi ve bereketli topraklarına sahip İzmir, Aydın, Manisa, Malatya, Afyon ve Bursa’da yetiştirilmekte olan en kaliteli ürünleri titizlikle seçmekteyiz.

Gıda sektöründe kaliteli hizmetin ve güvenilir olmanın sorumluluğunun bilincindeyiz. Performansımızı sizlerin memnuniyetini esas alarak ölçümlendiriyoruz. Ürünlerimizin uzun vadeli tazeliğini korumak için en gelişmiş son teknoloji ekipmanlarından ve yüksek teknolojili paketleme sistemlerinden yararlanıyoruz. Sunbright kurutma ve işleme yöntemleri daha lezzetli, uzun ömürlü ve besleyici kurutulmuş meyveler sağlar. Ürünlerimizin ambalajları saklama koşullarında kolaylık olabilmesi için özel dizayn edilmiştir. Günlük atıştırmalık olarak mutfağınızda, pasta, yemek ve salatalarınızda kullanabilirsiniz. Online alışveriş imkânı ile kapınıza teslimat ve erişim sağlıyoruz. ‘Bio.Inspecta’ organik sertifikasına sahibiz.

VİZYON
Sürdürülebilirliği esas alarak, beklentileriniz doğrultusunda en taze ve doğal tatlar ile sizlere güvenilir ürünler sunmak ve sağlıklı, kaliteli yaşam hedefinize katkıda bulunmaktır.

https://sunbright.com.tr/wp-content/uploads/2020/10/hosgeldiniz-sunbright.png

MİSYON
Büyüme odaklı ve yüksek kaliteli markamızla, sizlerle güçlü ilişkiler kurarak birlikte; çocuklarımıza sağlıklı ürünler sunarak değer katmaktır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
BİZİ TAKİP EDİNSunbright Sosyal Medya
https://sunbright.com.tr/wp-content/uploads/2020/10/sunbright-logo-new-1-640x419.png
İLETİŞİMBize ulaşabilirsiniz
https://sunbright.com.tr/wp-content/uploads/2020/10/sunbright-logo-new-1-640x419.png
BİZİ TAKİP EDİNSunbright Sosyal Medya
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Sunbright, Cornucopia Gıda iştirakidir.